UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie z epilepsją którzy mają regularne ataki mają zakaz prowadzenia auta bo mogą łatwo spowodować śmiertelne zagrożenie. Niestety problemem jest to że wielu okłamuje lekarza rodzinnego że od kilku lat nie mieli ataku aby uzyskać zgodę na podejście do kursu na prawo jazdy. Tacy ludzie sami nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć na co się piszą.

Kkkkk1

Anuluj