A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@BODZIO-napisałeś co wiedziałeś, byle coś opublikować. @ 997-100%
Kary większe to się nauczy jeździć, a i budżet wspomogą.gdyby jeden z drugim dostał 5 tyś mandscik to byśmy byśmy końcu mieli porządek na drogach.
Może śmieci z podszybia podfrunęły i zaślepiły kierowcę.
Nie ma to większego znaczenia jak się nie ma wyobraźni i jest się mistrzem prostej..
Ta tą Audicą to chyba do Yarka Witta grzała coby bez kolejki na serwis się załapać. Teraz to się załapała ale do dr. Korkucia.
Ten gość z LT miał złamaną nogę w stawie skokowym. Stopę miał wykręconą w drugą stronę. Widziałem to. Okrywalismy kocem ratowniczym, deszcz lał jak cholera. Był przytomny.
Kobieta kierująca audi - I wszystko jasne !!!!!
A moim zdaniem wspólnym mianownikiem tego zdarzenia było nie zastosowanie prędkości do panujących warunków.
przez takich matolow rosna ceny polis OC i AC!!!!