19
24.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@BODZIO-napisałeś co wiedziałeś, byle coś opublikować. @ 997-100%
BZK (2019.07.24)

info

0  
  0
Kary większe to się nauczy jeździć, a i budżet wspomogą.gdyby jeden z drugim dostał 5 tyś mandscik to byśmy byśmy końcu mieli porządek na drogach.
Gosc222 (2019.07.24)

info

0  
  0
Może śmieci z podszybia podfrunęły i zaślepiły kierowcę.
J71+1 (2019.07.24)

info

2  
  0
Nie ma to większego znaczenia jak się nie ma wyobraźni i jest się mistrzem prostej..
zima (2019.07.24)
Ta tą Audicą to chyba do Yarka Witta grzała coby bez kolejki na serwis się załapać. Teraz to się załapała ale do dr. Korkucia.
J2333 (2019.07.24)

info

1  
  0
Ten gość z LT miał złamaną nogę w stawie skokowym. Stopę miał wykręconą w drugą stronę. Widziałem to. Okrywalismy kocem ratowniczym, deszcz lał jak cholera. Był przytomny.
Żagiel (2019.07.24)

info

1  
  0
Kobieta kierująca audi - I wszystko jasne !!!!!
(2019.07.25)

info

1  
  0
A moim zdaniem wspólnym mianownikiem tego zdarzenia było nie zastosowanie prędkości do panujących warunków.
(2019.07.25)

info

1  
  0
przez takich matolow rosna ceny polis OC i AC!!!!
(2019.07.25)

info

1  
  0