Wybrany wątek opinii
Stereotypowy elbląski kierowca Janusz - "opony zimowe u korkucia tanio wyrwałem, na zimę się nie nadajo ale lato pszelatam" . Jak się okazuje 90 koni i kilka kropli deszczu to dla niektórych ogromne wyzwanie, nawet w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Nie ma to większego znaczenia jak się nie ma wyobraźni i jest się mistrzem prostej..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0