UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kary większe to się nauczy jeździć, a i budżet wspomogą.gdyby jeden z drugim dostał 5 tyś mandscik to byśmy byśmy końcu mieli porządek na drogach.

Gosc222

Anuluj