UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kary większe to się nauczy jeździć, a i budżet wspomogą.gdyby jeden z drugim dostał 5 tyś mandscik to byśmy byśmy końcu mieli porządek na drogach.
Gosc222
Kary większe to się nauczy jeździć, a i budżet wspomogą.gdyby jeden z drugim dostał 5 tyś mandscik to byśmy byśmy końcu mieli porządek na drogach.
Gosc222