Wpadli w poślizg na ul. Łęczyckiej i na S22
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (24 lipca) przed południem doszło do dwóch podobnych zdarzeń drogowych na ul. Łęczyckiej i na drodze S22. Wspólnym mianownikiem był poślizg w deszczu, w obu przypadkach auta wypadły z drogi. Jedna osoba prawdopodobnie ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Zobacz zdjęcia.