Wpadli w poślizg na ul. Łęczyckiej i na S22

19
24.07.2019
Wpadli w poślizg na ul. Łęczyckiej i na S22
fot.Michał Skroboszewski
 Dziś (24 lipca) przed południem doszło do dwóch podobnych zdarzeń drogowych na ul. Łęczyckiej i na drodze S22. Wspólnym mianownikiem był poślizg w deszczu, w obu przypadkach auta wypadły z drogi. Jedna osoba prawdopodobnie ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Zobacz zdjęcia.
Do poważniejszego z dwóch zdarzeń doszło na drodze S22 przed węzłem Młynary. 67-letni mężczyzna kierujący busem marki Volkswagen chciał ominąć stojące na poboczu pojazdy ciężarowe, które uległy awarii. W tym momencie stracił panowanie nad autem i wpadł w poślizg, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i ostatecznie auto wylądowało w rowie. Kierowca volkswagena prawdopodobnie ze złamaną nogą został zabrany do szpitala. Policjanci pracujący na miejscu ukarali go mandatem. W trakcie pracy służb ratowniczych na miejscu zdarzenia występowały utrudnienia ruchu.
   
Wpadli w poślizg na ul. Łęczyckiej i na S22
Drugie zdarzenia miało miejsce na ul. Łęczyckiej tuż za skrzyżowaniem z ul. Reymonta. Kobieta kierująca audi również wpadła w poślizg i przejeżdżając przez chodnik staranowała ogrodzenie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
    
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brak wyobraźni. Z drugiej strony pytanie czy tiry były odpowiednio oznaczone wcześniej trójkątem czy klasycznie 20m od pojazdu bo po co dalej iść...
(2019.07.24)
Noga z gazu. Na cmentarz zawsze zdążycie, nie pomagajcie losowi. Ktoś na Was czeka w domach. ..
LepiejMniej (2019.07.24)

info

17  
  0
Audi na tuning wpadło na skróty.
zaciekawiony (2019.07.24)

info

15  
  0
komu ma służyć ten DEB. ilny komentarz??? znowu bezrobotni z dostepem do netu !!!!!
997 (2019.07.24)
Jaki pechowiec nie dość, że noga złamana to jeszcze kwita wyłapał.
(2019.07.24)

info

8  
  1
Stereotypowy elbląski kierowca Janusz - "opony zimowe u korkucia tanio wyrwałem, na zimę się nie nadajo ale lato pszelatam" . Jak się okazuje 90 koni i kilka kropli deszczu to dla niektórych ogromne wyzwanie, nawet w mieście.
(2019.07.24)
I znowu ten plot przestawiony, ostatnio golfem a teraz audi. Jakis magnes na niemieckie fury :)? A tak na serio to kiedy zostana naprawione te pozapadane studzienki tam? Miasto moze czeka az ktos kolo urwie ?
Bmw (2019.07.24)

info

11  
  0
Prędkość. Prędkość, za małe kary i za mało Fotoradarów, Tylu morderców jeżdzi.
BODZIO (2019.07.24)

info

9  
  6
A ten znow latal NAD Elblagiem Garbusiarz cyklists
(2019.07.24)

info

5  
  0
Widziałem dziś tego busa przed południem w Elblągu!
Obserwatorzy (2019.07.24)

info

4  
  0