UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto czyści latryny w wojsku teraz, albo ziemniaki obiera? Firmy zewnętrzne, komuny już dawno nie ma i wojsko jest zawodowe. A ty tu jakieś pierdoły opowiadasz starczy, że w WOT nauczą się strzelać, podkładać ładunki wybuchowe, miny, posługiwać się ręcznymi wyrzutniami ppanc i plot. W końcu ktoś pomyślał i stworzył formację WOT w wielu krajach takie są nawet na Litwie, Łotwie i w Estonii.


Anuluj