UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I po co tak głupkowato pytasz? Każdy doskonale wie, jakie są konsekwencje jazy po pijaku. Skoro ktoś nadal to robi, to znaczy, że robi to celowo. Chyba, że chcesz mi wmówić, że znalazł się w tym samochodzie zupełnym przypadkiem.