A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zen - To nie jest żaden akt prawny tylko jedynie puste opinie.
Nie opinie tylko wyrok Sądu Najwyższego.
Czytaj ze zrozumieniem Sąd Najwyższy jasno stwierdził, że praca na polu nocą nie jest wybrykiem, a ogólnie przyjętą normą na wsi i jest to w pełni dopuszczalne, a rolników za to karać nie można i to jest wyrok, a nie opinia.
co za ludzie mieszkają e tym mieście …………….
Krótko i do rzeczy. Nie widać Was, działania powolne, mało skuteczne. Brać własnej inwencji itp itd. Z tego daliście się poznać mi w ciągu sześciu ostatnich lat. Jak tak dalej pójdzie to ludzie sami zaczną brać sprawy w swoje ręce a to grozi anarchią. Pozdrawiam.
Dziwna sytuacja, wychodzi na to, ze Eroblewski z komunodentani swojemi blokuje budowę ? nie do wiary co te komuchy sobie wymyslaja sby sobie szkodzić
@Zen - Ty widać nie masz zielonego pojęcia ! Może w ogóle rolników wyjąć spod jakiegokolwiek prawa, dodatkowo dać im jeszcze więcej dopłat a tym samym jeszcze bardziej truć chemią i niech se robią, co chcą, bo będą wyjęci z pod prawem. Weź przestań durny wieśniaku pisać te bzdury !
@pampi-ZAWADA - Absolutnie się z Tobą zgadzam !
@WpłatomatWroblewskiego - zanim coś skomentujesz i napiszesz najpierw ustal stan faktyczny
@Zen - Zgodnie z art. 51 § 1 kodeksu wykroczeń na karę aresztu, ograniczenia wolności lub grzywnę narażony jest ten kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym:)))) Właśnie ten przepis obowiązuje wszystkich bez względu czy to jest rolnik czy nie, Ciebie zresztą też. A jeżeli ten przepis nie obowiązuje wszystkich, to powinni go z obiegu wycofać, ale skoro w dalszym ciągu jest, powinien obowiązywać wszystkich bez wyjątku, bo świętych krów mamy w Polsce już pod dostatkiem.