UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytaj ze zrozumieniem Sąd Najwyższy jasno stwierdził, że praca na polu nocą nie jest wybrykiem, a ogólnie przyjętą normą na wsi i jest to w pełni dopuszczalne, a rolników za to karać nie można i to jest wyrok, a nie opinia.

Zen

Anuluj