UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytaj ze zrozumieniem Sąd Najwyższy jasno stwierdził, że praca na polu nocą nie jest wybrykiem, a ogólnie przyjętą normą na wsi i jest to w pełni dopuszczalne, a rolników za to karać nie można i to jest wyrok, a nie opinia.
Zen