Wybrany wątek opinii

Krótko i do rzeczy. Nie widać Was, działania powolne, mało skuteczne. Brać własnej inwencji itp itd. Z tego daliście się poznać mi w ciągu sześciu ostatnich lat. Jak tak dalej pójdzie to ludzie sami zaczną brać sprawy w swoje ręce a to grozi anarchią. Pozdrawiam.
pampi-ZAWADA (2019.07.20)
@pampi-ZAWADA - Absolutnie się z Tobą zgadzam !
(2019.07.21)
Powrót do komentarzy