Wybrany wątek opinii
Krótko i do rzeczy. Nie widać Was, działania powolne, mało skuteczne. Brać własnej inwencji itp itd. Z tego daliście się poznać mi w ciągu sześciu ostatnich lat. Jak tak dalej pójdzie to ludzie sami zaczną brać sprawy w swoje ręce a to grozi anarchią. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@pampi-ZAWADA - Absolutnie się z Tobą zgadzam !
Do moderacji
Odpowiedz
0
1