A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W d..ie z twoją córką.Troje młodych ludzi mogło stracic życie a ta o corce nie żre zimne ..
To ludzie z Pasłęka ? czy spod Pasłęka ?
Cała masa obrońców wieśniaków !!!!! Pewnie wieśniaki we własnej osobie bronią samych siebie. Przkro, ale nie można mieć dobrego zdania o kimś, kto nie zasługuje na nie, dlatego takie a nie inne określenie.
Dobrze napisane
Nie martwi się pani , wszyscy żyjemy :) mamy się dobrze :)
Jest Dobrze z nami wszyscy tego samego dnia byli już w domu ")