66
17.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W d..ie z twoją córką.Troje młodych ludzi mogło stracic życie a ta o corce nie żre zimne ..
(2019.07.18)
To ludzie z Pasłęka ? czy spod Pasłęka ?
Ewa23 (2019.07.18)

info

0  
  0
Cała masa obrońców wieśniaków !!!!! Pewnie wieśniaki we własnej osobie bronią samych siebie. Przkro, ale nie można mieć dobrego zdania o kimś, kto nie zasługuje na nie, dlatego takie a nie inne określenie.
(2019.07.18)

info

0  
  0
Dobrze napisane
(2019.07.18)
Nie martwi się pani , wszyscy żyjemy :) mamy się dobrze :)
Kara xd (2019.07.18)
Jest Dobrze z nami wszyscy tego samego dnia byli już w domu ")
Zdd (2019.07.18)