UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała masa obrońców wieśniaków !!!!! Pewnie wieśniaki we własnej osobie bronią samych siebie. Przkro, ale nie można mieć dobrego zdania o kimś, kto nie zasługuje na nie, dlatego takie a nie inne określenie.


Anuluj