UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cała masa obrońców wieśniaków !!!!! Pewnie wieśniaki we własnej osobie bronią samych siebie. Przkro, ale nie można mieć dobrego zdania o kimś, kto nie zasługuje na nie, dlatego takie a nie inne określenie.
Cała masa obrońców wieśniaków !!!!! Pewnie wieśniaki we własnej osobie bronią samych siebie. Przkro, ale nie można mieć dobrego zdania o kimś, kto nie zasługuje na nie, dlatego takie a nie inne określenie.