UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak narazie to gruby 4 rok w lidze centralnej a Wy tracicie waszą gwiazdę 2 tygodnie przed ligą. I baty będą. Co do płacenia to płacicie ale w czekoladach. Jak temu biednemu Japończykowi. Ale rzęście mu wała założyli HAHAHA

KolegaHansa