UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak narazie to gruby 4 rok w lidze centralnej a Wy tracicie waszą gwiazdę 2 tygodnie przed ligą. I baty będą. Co do płacenia to płacicie ale w czekoladach. Jak temu biednemu Japończykowi. Ale rzęście mu wała założyli HAHAHA
KolegaHansa