UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo skutery i rowery są traktowane jak zawalidrogi. Wszystkim się ku**a zawsze spieszy. Świadomość zniszczenia komuś życia nic dla nich nie znaczy skoro maksymalny mandat za takie potrącenie to 500zł

Romanoo

Anuluj