Wybrany wątek opinii
Idiotce z opla zabrać prawko dożywotnio. Żeby przez durną babę stać później trzy godziny w korku. No i szkoda poturbowanej babci, której życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Do moderacji
Odpowiedz
30
5
FR to byla Twoja babcia? wspolczuje. Mam nadzieje, ze wyjdzie z tego
Do moderacji
Odpowiedz
3
3