Wybrany wątek opinii

Idiotce z opla zabrać prawko dożywotnio. Żeby przez durną babę stać później trzy godziny w korku. No i szkoda poturbowanej babci, której życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
FR (2019.07.11)
FR to byla Twoja babcia? wspolczuje. Mam nadzieje, ze wyjdzie z tego
(2019.07.11)
Powrót do komentarzy