UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy sposób jest dobry, który będzie eliminował patologie z naszego otoczenia. Chyba nie trzeba mówić, że jest z tym coraz gorzej a nie lepiej. Dlatego uważam, że każdy sposób jest dobry, aby to uzdrowić !!!