UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy sposób jest dobry, który będzie eliminował patologie z naszego otoczenia. Chyba nie trzeba mówić, że jest z tym coraz gorzej a nie lepiej. Dlatego uważam, że każdy sposób jest dobry, aby to uzdrowić !!!


Anuluj