UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy sposób jest dobry, który będzie eliminował patologie z naszego otoczenia. Chyba nie trzeba mówić, że jest z tym coraz gorzej a nie lepiej. Dlatego uważam, że każdy sposób jest dobry, aby to uzdrowić !!!