UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc - "Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje" - Też będę tak robił "BRAWO ORMO"
@Gosc - "Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje" - Też będę tak robił "BRAWO ORMO"