UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co byście nie pisali, to i tak wsiowych nie nauczycie jeździć, no chyba, że sprawna i skuteczna Policja, ale jak na razie takiej nie mamy.


Anuluj