UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co byście nie pisali, to i tak wsiowych nie nauczycie jeździć, no chyba, że sprawna i skuteczna Policja, ale jak na razie takiej nie mamy.
Co byście nie pisali, to i tak wsiowych nie nauczycie jeździć, no chyba, że sprawna i skuteczna Policja, ale jak na razie takiej nie mamy.