29
09.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nic nowego nie odkryliście jak ma się kasę z brzydkiego kaczątka można zrobić księcia, lecz to tylko pudrowanie zewnętrznej powłoki
(2019.07.10)

info

6  
  1
Naprawdę fajne ciacho z Pana ! Proszę tak trzymać.
(2019.07.10)

info

5  
  1
przemiana super, brawo...
archidiables (2019.07.10)

info

3  
  1
W szkole poznałam Pawła i z tego co wiem to nigdy nie dbał o swój wizerunek. Ja poprostu uważam że to lenistwo, bo jak można się tak zaniedbac.
Znajoma (2019.07.10)

info

3  
  5
Bardzo udana przemiana
(2019.07.10)

info

3  
  1
w szklance, sok jabłkowy?
(2019.07.10)

info

3  
  0
wielkie joł
(2019.07.10)

info

1  
  0
czyj to ziom
(2019.07.10)

info

1  
  0
@Kugughf - Jak pan Paweł schudnie to będzie w sam raz :D
Ailatan (2019.07.10)
W sumie zadnej roznicy. Wtedy byl wyglad mlodszy a w tym gajerze staro.
(2019.07.10)

info

2  
  2