A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic nowego nie odkryliście jak ma się kasę z brzydkiego kaczątka można zrobić księcia, lecz to tylko pudrowanie zewnętrznej powłoki
Naprawdę fajne ciacho z Pana ! Proszę tak trzymać.
przemiana super, brawo...
W szkole poznałam Pawła i z tego co wiem to nigdy nie dbał o swój wizerunek. Ja poprostu uważam że to lenistwo, bo jak można się tak zaniedbac.
Bardzo udana przemiana
w szklance, sok jabłkowy?
wielkie joł
czyj to ziom
@Kugughf - Jak pan Paweł schudnie to będzie w sam raz :D
W sumie zadnej roznicy. Wtedy byl wyglad mlodszy a w tym gajerze staro.