UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W szkole poznałam Pawła i z tego co wiem to nigdy nie dbał o swój wizerunek. Ja poprostu uważam że to lenistwo, bo jak można się tak zaniedbac.
Znajoma
W szkole poznałam Pawła i z tego co wiem to nigdy nie dbał o swój wizerunek. Ja poprostu uważam że to lenistwo, bo jak można się tak zaniedbac.
Znajoma