Tak się zmienił, że aż miło popatrzeć

29
09.07.2019
Tak się zmienił, że aż miło popatrzeć
Paweł Walkiewicz po programie (fot. Anna Dembińska)
Przyszedł do naszego programu, bo chciał "po prostu lepiej wyglądać". Przez kilka tygodni zmieniał się razem z nami, a pomagali mu ludzie, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Przygoda Pawła Walkiewicza z programem "Bądź panem swojego wyglądu" dobiegła końca, on sam podsumowuje: "Było warto".
- Było warto i poleciłbym taki program innym mężczyznom. Zaskoczył mnie efekt końcowy, nie przypuszczałem, że można dokonać aż tylu zmian w takim czasie – mówi Paweł Walkiewicz, fromborczanin, który odważnie zmieniał się na naszym łamach w programie "Bądź panem swojego wyglądu". Zobacz zdjęcia z finału - część z nich wykonaliśmy w gościnnych progach Hotelu Elbląg. 
   Jak dodał ma nadzieję, że nowy wizerunek pomoże mu w dokonaniu życiowych zmian i czuje, że nabiera wiatru w żagle. Warto nadmienić, że zajęli się nim specjaliści w swoich dziedzinach, kompleksowo i profesjonalnie.
Tak się zmienił, że aż miło popatrzeć

   Nową fryzurę wykonał Przemysław Srebrnik z Salonu Point przy ul. Wieżowej, który postawił na klasyczne strzyżenie, cieniowanie oraz wykonturował brodę tak, aby pasowała do twarzy Pawła. Salon mody męskiej Adonis dobrał elegancką stylizację, która odświeżyła jego wizerunek. Oprawą oczu zajął się salon Optylux, który zadbał o to, aby Paweł mógł spojrzeć na świat przez zupełnie inne okulary. W odzyskaniu dobrej kondycji pomogą mu ćwiczenia przygotowane przez trenerów Endorfina FIT - centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji oraz cały program ułożony przez nich, natomiast nowy styl odżywiania zaproponował Food and Fit - catering dietetyczny. Paweł będzie mógł się również szeroko i szczerze uśmiechać, dzięki kompleksowemu podejściu specjalistów z poradni stomatologicznej Bella Dent, którzy zdiagnozowali stan zębów Pawła, oczyścili je, wyleczyli, a na koniec wybielili. Dzięki Klinice Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna uczestnik naszego programu przekonał się, że warto oddawać się w ręce specjalistów, którzy szybko i niemal bezboleśnie pomagają się pozbyć problemów. 
,

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sympatycznie wygląda.
(2019.07.09)

info

25  
  2
Super, uśmiech zmienia wszystko!!!
(2019.07.09)

info

13  
  2
No i co? Teraz muszę swojej pilnować, bo mówiła że na mieście jest jakiś nowy Paweł! Ja jej dam;) A na serio: gratuluję Panu odwagi! I powodzenia:)
Oj (2019.07.09)

info

18  
  3
Super przemiana! Powodzenia w życiu! :)
(2019.07.09)

info

17  
  2
No to teraz tylko robic strema w LoLa
(2019.07.09)

info

7  
  0
Image jak w mydlanej operze.
x3 (2019.07.09)

info

9  
  4
Mógłby grac role w tureckim serialu na TVP1
(2019.07.09)

info

24  
  2
ogólnie bardzo pozytywna zmiana. Wystarczy trochę o siebie zadbać i zupełnie inaczej można wyglądać. Ogromna zmiana dzięki nowej fryzurze i przycięciu brody.
Magda34 (2019.07.09)

info

5  
  1
Fajna zmiana. Powodzenia !!
Kugughf (2019.07.10)
a wystarczyło tylko iść do fryzjera, kupić parę ciuchów i wyrzucić sandałki. Gratuluję odwagi :)
mikimi (2019.07.10)

info

10  
  0