- Było warto i poleciłbym taki program innym mężczyznom. Zaskoczył mnie efekt końcowy, nie przypuszczałem, że można dokonać aż tylu zmian w takim czasie – mówi Paweł Walkiewicz, fromborczanin, który odważnie zmieniał się na naszym łamach w programie "Bądź panem swojego wyglądu".
Zobacz zdjęcia z finału - część z nich wykonaliśmy w gościnnych progach
Hotelu Elbląg. Jak dodał ma nadzieję, że nowy wizerunek pomoże mu w dokonaniu życiowych zmian i czuje, że nabiera wiatru w żagle. Warto nadmienić, że zajęli się nim specjaliści w swoich dziedzinach, kompleksowo i profesjonalnie.
Nową fryzurę wykonał Przemysław Srebrnik z
Salonu Point przy ul. Wieżowej, który postawił na klasyczne strzyżenie, cieniowanie oraz wykonturował brodę tak, aby pasowała do twarzy Pawła. Salon
mody męskiej Adonis dobrał elegancką stylizację, która odświeżyła jego wizerunek. Oprawą oczu zajął się salon
Optylux, który zadbał o to, aby Paweł mógł spojrzeć na świat przez zupełnie inne okulary. W odzyskaniu dobrej kondycji pomogą mu ćwiczenia przygotowane przez trenerów
Endorfina FIT - centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji oraz cały program ułożony przez nich, natomiast nowy styl odżywiania zaproponował
Food and Fit - catering dietetyczny. Paweł będzie mógł się również szeroko i szczerze uśmiechać, dzięki kompleksowemu podejściu specjalistów z
poradni stomatologicznej Bella Dent, którzy zdiagnozowali stan zębów Pawła, oczyścili je, wyleczyli, a na koniec wybielili. Dzięki
Klinice Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna uczestnik naszego programu przekonał się, że warto oddawać się w ręce specjalistów, którzy szybko i niemal bezboleśnie pomagają się pozbyć problemów.