29
09.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z całym szacunkiem, pan Paweł był po prostu zapuszczony, aż tak piorunującej zmiany nie widać, tyle, że dobrze obcięty i lepiej ubrany. Gratuluję odwagi
Francise (2019.07.10)

info

1  
  0
Nie mialem pojecia ze tu taka cenzura i to za normalny komentarz, ktory najwidoczniej nie spodobal sie bo seria sponsorowana
Guest02 (2019.07.10)
@Guest02 - Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów. To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka? dlatego blokuje im reklamy za cenzure w komentarzach
(2019.07.10)
A czy nie byłoby tajemnicą napisanie ile kg zrzucił Pan Paweł? Bo też zgodze sie z poprzednikami że wiele sie nie zmieniło prócz ładnej fryzury i nowego gajerka
bero (2019.07.10)
Elegancko, aż miło popatrzeć. Niech Pan tego nie zmarnuje.
czyt. (2019.07.11)

info

0  
  0
Fajnie ubrany dobrze ostrzyżony inny facet. .. wyrzuć sandały do śmieci
pansandał (2019.07.11)

info

1  
  0
W gajerze każdy facet dobrze wygląda
(2019.07.11)

info

0  
  0
Jak się dostać do tego programu tez chce żeby mnie ubrali i uczesali
(2019.07.11)

info

0  
  0
Sami kreatorzy mody a na ulicy jakos tego nie widac
(2019.07.12)

info

0  
  0