A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z całym szacunkiem, pan Paweł był po prostu zapuszczony, aż tak piorunującej zmiany nie widać, tyle, że dobrze obcięty i lepiej ubrany. Gratuluję odwagi
Nie mialem pojecia ze tu taka cenzura i to za normalny komentarz, ktory najwidoczniej nie spodobal sie bo seria sponsorowana
@Guest02 - Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów. To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka? dlatego blokuje im reklamy za cenzure w komentarzach
A czy nie byłoby tajemnicą napisanie ile kg zrzucił Pan Paweł? Bo też zgodze sie z poprzednikami że wiele sie nie zmieniło prócz ładnej fryzury i nowego gajerka
Elegancko, aż miło popatrzeć. Niech Pan tego nie zmarnuje.
Fajnie ubrany dobrze ostrzyżony inny facet. .. wyrzuć sandały do śmieci
W gajerze każdy facet dobrze wygląda
Jak się dostać do tego programu tez chce żeby mnie ubrali i uczesali
Sami kreatorzy mody a na ulicy jakos tego nie widac