A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za 100zł to ja spaliłem paliwa stojąc w tym korku.
Popatrz uważnie znawco Audi! Znaczek jest RS3, a nie S3 w dodatku kolor nadwozia typowy dla RS, felga RS, lotka RS znaczki czarne typowe w RS i inne pierdoły o których jeden z drugim nie ma pojęcia. Jednak nie 310 KM tylko 400 KM. Żeś ślepy to do okulisty!
Felgi jak od RS, wydech jak od RS tylko na klapie widze S3.. .
Na klapie jest RS3!
serio? 100 zł??????!
a morał tej historii krótki i niektórym znany, gdy droga śliska nie zapier. .. y
TYLKO 100 zł mandatu to jesr skandalicznie mało, co ten za kierownicą mogł spowodowac to się w głowie nie miesci. On nawet NIE poczuje tej kary, bo powinna byc ze 2000.tys. MOZE by się czegos nauczył.
100 zł, znajomy jakiś, czy ksiądz?
A gdzie ta miejscowość Nowiny redaktorku, powinno być chyba Nowina
To już jest tragedia od czego jest ta głupia policja - jeżeli nie ma ofiar to linka i przeciągnąć ten wrak lekko na pobocze - lizak w ręke i kierować ruchem a nie godzinę trzymać korek nie widomo jak długi, ludzie maja swoje życie i swoje sprawy, a gdzie poczucie ekologi - setki stojących i dymiących samochodów pewnie da wynik godny medalu dla tych nierobów