43
09.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za 100zł to ja spaliłem paliwa stojąc w tym korku.
ukarany22 (2019.07.09)

info

7  
  0
Popatrz uważnie znawco Audi! Znaczek jest RS3, a nie S3 w dodatku kolor nadwozia typowy dla RS, felga RS, lotka RS znaczki czarne typowe w RS i inne pierdoły o których jeden z drugim nie ma pojęcia. Jednak nie 310 KM tylko 400 KM. Żeś ślepy to do okulisty!
Polewka (2019.07.09)
Felgi jak od RS, wydech jak od RS tylko na klapie widze S3.. .
fb (2019.07.09)
Na klapie jest RS3!
Kler (2019.07.09)
serio? 100 zł??????!
hmm (2019.07.10)

info

2  
  0
a morał tej historii krótki i niektórym znany, gdy droga śliska nie zapier. .. y
(2019.07.10)

info

4  
  0
TYLKO 100 zł mandatu to jesr skandalicznie mało, co ten za kierownicą mogł spowodowac to się w głowie nie miesci. On nawet NIE poczuje tej kary, bo powinna byc ze 2000.tys. MOZE by się czegos nauczył.
civciw (2019.07.10)

info

1  
  0
100 zł, znajomy jakiś, czy ksiądz?
(2019.07.10)

info

1  
  0
A gdzie ta miejscowość Nowiny redaktorku, powinno być chyba Nowina
KierowcaX (2019.07.10)

info

1  
  0
To już jest tragedia od czego jest ta głupia policja - jeżeli nie ma ofiar to linka i przeciągnąć ten wrak lekko na pobocze - lizak w ręke i kierować ruchem a nie godzinę trzymać korek nie widomo jak długi, ludzie maja swoje życie i swoje sprawy, a gdzie poczucie ekologi - setki stojących i dymiących samochodów pewnie da wynik godny medalu dla tych nierobów
mietek111111 (2019.07.10)

info

2  
  0