UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już jest tragedia od czego jest ta głupia policja - jeżeli nie ma ofiar to linka i przeciągnąć ten wrak lekko na pobocze - lizak w ręke i kierować ruchem a nie godzinę trzymać korek nie widomo jak długi, ludzie maja swoje życie i swoje sprawy, a gdzie poczucie ekologi - setki stojących i dymiących samochodów pewnie da wynik godny medalu dla tych nierobów

mietek111111

Anuluj