UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To już jest tragedia od czego jest ta głupia policja - jeżeli nie ma ofiar to linka i przeciągnąć ten wrak lekko na pobocze - lizak w ręke i kierować ruchem a nie godzinę trzymać korek nie widomo jak długi, ludzie maja swoje życie i swoje sprawy, a gdzie poczucie ekologi - setki stojących i dymiących samochodów pewnie da wynik godny medalu dla tych nierobów

mietek111111