UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zbyszek 1 - Jak zawsze na stanowisku! Kiedy dorośniesz, ,chłopczyku, ,? Widać wszedzie tz zamordyzm i brak postaw proobywatelskicy. Zwykły pisowski TKM!


Anuluj