UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zbyszek 1 - Jak zawsze na stanowisku! Kiedy dorośniesz, ,chłopczyku, ,? Widać wszedzie tz zamordyzm i brak postaw proobywatelskicy. Zwykły pisowski TKM!
@Zbyszek 1 - Jak zawsze na stanowisku! Kiedy dorośniesz, ,chłopczyku, ,? Widać wszedzie tz zamordyzm i brak postaw proobywatelskicy. Zwykły pisowski TKM!