Wybrany wątek opinii
Elbląskie komucho lewactwo czerwone czapki ze zdegenerowanych czerepów i kłaniać się bestii waszemu panu 666.
Do moderacji
Odpowiedz
15
14
Trochę to śmieszne ale może straszne przeżycia powodują pisanie takich dyrdymał i trzeba wybaczyć albo puścić mimo uszu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0