Wybrany wątek opinii

Elbląskie komucho lewactwo czerwone czapki ze zdegenerowanych czerepów i kłaniać się bestii waszemu panu 666.
(2019.07.06)
Trochę to śmieszne ale może straszne przeżycia powodują pisanie takich dyrdymał i trzeba wybaczyć albo puścić mimo uszu.
manawgad (2021.05.21)
Powrót do komentarzy