UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może trzeba budować zbiorniki retencyjne i pogłębiać rowy melioracyjne, aby utrzymać wodę, bo susza nas zniszczy. Basen w ruinie w Kumieli wody tyle co kot napłakal, a my o Wiśle. ..
A może trzeba budować zbiorniki retencyjne i pogłębiać rowy melioracyjne, aby utrzymać wodę, bo susza nas zniszczy. Basen w ruinie w Kumieli wody tyle co kot napłakal, a my o Wiśle. ..