UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może trzeba budować zbiorniki retencyjne i pogłębiać rowy melioracyjne, aby utrzymać wodę, bo susza nas zniszczy. Basen w ruinie w Kumieli wody tyle co kot napłakal, a my o Wiśle. ..


Anuluj