42
01.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To powiedz jakie i skad towary beda wozone czy przeladowawane w Elblagu. Trzeba znalezc jaka nisze bo z Gdanskiem nie mamy szans. Panie kacie dalem tylko pomysl a ty nic
bra (2019.07.02)
Jak to nic? Proponuję zbudować Elbląski Dworzec Morski i tratwami wysyłać elblongi do Londynu przez Szkarpawę i ujście Wisły.
(2019.07.03)

info

2  
  1