A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To powiedz jakie i skad towary beda wozone czy przeladowawane w Elblagu. Trzeba znalezc jaka nisze bo z Gdanskiem nie mamy szans. Panie kacie dalem tylko pomysl a ty nic
Jak to nic? Proponuję zbudować Elbląski Dworzec Morski i tratwami wysyłać elblongi do Londynu przez Szkarpawę i ujście Wisły.