UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czego ci żal Elbląg na tym skorzysta, co ci przeszkadza? Niech budują, w końcu za utrzymanie toru wodnego i przekopu będzie odpowiadać państwo, a port się rozwinie.


Anuluj