UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czego ci żal Elbląg na tym skorzysta, co ci przeszkadza? Niech budują, w końcu za utrzymanie toru wodnego i przekopu będzie odpowiadać państwo, a port się rozwinie.
A czego ci żal Elbląg na tym skorzysta, co ci przeszkadza? Niech budują, w końcu za utrzymanie toru wodnego i przekopu będzie odpowiadać państwo, a port się rozwinie.