UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Klasa wykonawców jest oczywista. Impreza chyba udana. Tylko jakoś widać iż się starzejemy. Tak nie wiele mamy w Elblągu fajnych rzeczy i imprez. Ukłony dla Pani Bożeny. Pozdrawiam także, ,wszystkie Wyrostki, ,oraz młodych ludzi z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. No i chyba wszyscy docenili maestrię Wyrostka grającego Wiwaldiego. .. ..
klmn