UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Klasa wykonawców jest oczywista. Impreza chyba udana. Tylko jakoś widać iż się starzejemy. Tak nie wiele mamy w Elblągu fajnych rzeczy i imprez. Ukłony dla Pani Bożeny. Pozdrawiam także, ,wszystkie Wyrostki, ,oraz młodych ludzi z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. No i chyba wszyscy docenili maestrię Wyrostka grającego Wiwaldiego. .. ..
klmn