UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Klasa wykonawców jest oczywista. Impreza chyba udana. Tylko jakoś widać iż się starzejemy. Tak nie wiele mamy w Elblągu fajnych rzeczy i imprez. Ukłony dla Pani Bożeny. Pozdrawiam także, ,wszystkie Wyrostki, ,oraz młodych ludzi z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. No i chyba wszyscy docenili maestrię Wyrostka grającego Wiwaldiego. .. ..

klmn

Anuluj