UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka norma? Kto ją ustalił? Jakiś komunista? Wolność to właśnie to, że robisz co chcesz jak ci się podoba to masz kuca, jak nie to nie, jak chcesz to możesz sobie włosy w paski pofarbować jak Denis Rodman i nic nikomu do tego. A co do tego ma Polański? Poza tym moda się powtarza, te wszystkie wg niektórych udziwnione fryzury to tradycyjne fryzury z dawnych czasów. A Ty opowiadasz jakieś głupoty, że jak ktoś ma długie włosy to już ,,pedryl". A kto Ci powiedział, że nie wypada nosić, już Ci mówiłem, że kuce i długie włosy to nosili faceci i to wojownicy, to tylko powrót do dawnych zwyczajów.
Zen