UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jasne ! Dać samorządom wiecej to Elbląg stanie się Elbingiem a gazeta HafEl. pl :) Po moim trupie !!!
PaszliWon
Jasne ! Dać samorządom wiecej to Elbląg stanie się Elbingiem a gazeta HafEl. pl :) Po moim trupie !!!
PaszliWon