UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi powiedzieli ze niby nie maja pieniedzy i w lipcu maja wyrownac.czy tu oby nie chodzi o te ich strajki?wczesniej nie mialam problemu a teraz takie cyrki robia.
Andzia1
Mi powiedzieli ze niby nie maja pieniedzy i w lipcu maja wyrownac.czy tu oby nie chodzi o te ich strajki?wczesniej nie mialam problemu a teraz takie cyrki robia.
Andzia1