UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mi powiedzieli ze niby nie maja pieniedzy i w lipcu maja wyrownac.czy tu oby nie chodzi o te ich strajki?wczesniej nie mialam problemu a teraz takie cyrki robia.

Andzia1

Anuluj