UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam i pozdrawiam Policje i Straż Miejską. Proceder trwa od lat i nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę były szczególnie dobrze patrolowane. Tymczasem mamy wesołe powroty ze starówki rozwydrzonej młodzieży które budzą całe śródmieście. Prym w darciu g. .. y wiedzie oczywiście płeć piękna.


Anuluj