UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam i pozdrawiam Policje i Straż Miejską. Proceder trwa od lat i nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę były szczególnie dobrze patrolowane. Tymczasem mamy wesołe powroty ze starówki rozwydrzonej młodzieży które budzą całe śródmieście. Prym w darciu g. .. y wiedzie oczywiście płeć piękna.