UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wy nie szanujecie zadnego trenera -jak Boros zrobil awans i wygral trudne mecze z Motorem, a potem przez kolejne dwa sezony Olimpia byla w czubie ligi i kazdy czul respekt przed nami - to wtedy trener byl dobry. Gdy mu ksiezulo rozmontowal druzyne , bo chytry i jak zawsze tak i tym razem ignoruje zawodnikow i nas kibicow ,-to trener byl zly.Widze ze tego duzo osob nie rozumie , ale i Nocon podobnie jak Boros nic nie moze zrobic -bo to ksiezulo decyduje o kasie i kontraktach - a ze jest chytry jak kazdy klecha - to mu zawodnicy dziekuja i odchodza do innych klubow. A tak przy okazji to Boros ze swoimi chlopakami mogl walczyc o l lige , ale ksiezulo skutecznie mu przeszkadzal wpuszczajoc cala chmare mlodziezowcow --Nocon o zaden awans nie walczyl a jedynie o utrzymanie i tak fuksem , bo przyszlo w ostatnich sekundach.Trzeba jednak przyznac , ze tez jest dobrym trenerem - bo z niemozliwego zrobil mozliwe.Konkludujac -do poki w Olimpi bedzie prezesem -skapy i arogancki prezes ksiezulo do puty Olimpia nie ma co marzyc o wyzszej lidze.,a ze wtoruje mu kolega Lukasz i wychwala go pod niebiosa jak hosanne na wysokosci , a na ziemi spokoj bo ich wspolne motto to lll liga -max- tak chce urzad i kolega Traks .Wiecej grzechow nie pamietam , powiem tyle co wie kazdy kibic - zostaw ksieze nas w spokoju/na plebanie w trudzie znoju/ idz swe dziadki -wiare w boga/ uczyc je -bo nas ogarnia trwoga/ wiec zabieraj sie i ruszaj/ mu nie chcemy ciebie tutaj

Prorok jakis