UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ojcze nasz Pawle Guminiaku -Swięć się imie twoje !!!Prezesie OE, Szefie Parafii w Cieplicach, Prezesie 2 ligi pilkarskiej, Kapelanie sportowowcow WiM, laureacie orderu złotej kluchy. Przyjdz krolestwo twoje !! Na twitterze, facebooku i stronie oficjalnej OE juz przyszlo. Zenada wstyd i beka na cała Polske. Badz wola Twoja Pawle!! Trener otwiera przygotowania majac 2 tyg kontraktu-najlepsi piłkarze uciekają a my zapraszamy na casting chlopcow z lig parafialnych oraz zdolnych juniorow. Wazne aby byli ładni -ksiadz Paweł lubi chlopcy kiedy sa ładni (nie wodz Nas na pokuszenie Paweł !!!). Do tego czekamy na urlop Zaręby (koniec zbioru Jagod w ok polowy sierpnia ) i na przepustke Markowskiego z ZK Potulice. I zbaw nas od złego Paweł !!Zbaw nas Paweł od 1 ligii i nowej trybuny, od Pucharu Polski i emocji. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj !!Biletow po 25 zl -PPV z treningow Olimpii Eblag, 0-5 z polową 2 Ligi. koszulek meczowych z nazwiskami innych zawodnikow, szydery plynacej z Trojmiasta i Olsztyna. .I odpusć nam kibiom OE nasze winy !!! Nam tylko zalezy na tym klubie. .wiec nie rozumieja co czynia wyzywajac Cie od najgorszych -oni nie wiedzą ze Pawel Guminiak jest Bogiem

Orzis