Wybrany wątek opinii
Za komuny zapewne i pod patronatem SB. Nie bałeś się żyć w tym pięknym kraju,a teraz się boisz?.Masz widocznie niejedno na sumieniu.O ile je masz.
Do moderacji
Odpowiedz
43
26
Kolego, sumienie to ma człowiek najwidoczniej przez przypadek pomyliłeś sie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Niestety w tamtych czasach ludzie byli życzliwości, a kościół nie był taki nachalny i zachlanny. Miejsce kościoła jest w kościele a nie instytucjach państwowych.Dlaczego niewierzący mają finansować ta organizacje
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
@Ewa65 - miejsce kosciola jest na miejscu, mylisz pojecia, i nie mow mu gdzie jego miejsce bo ty chyba swoje pomylilas es
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
widać miłość KK
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Co ty możesz wiedzieć o sumieniu religijny fanatyku jedynie słusznej władzy
Do moderacji
Odpowiedz
2
0