Wybrany wątek opinii

Za komuny zapewne i pod patronatem SB. Nie bałeś się żyć w tym pięknym kraju,a teraz się boisz?.Masz widocznie niejedno na sumieniu.O ile je masz.
(2019.06.20)
Kolego, sumienie to ma człowiek najwidoczniej przez przypadek pomyliłeś sie.
(2019.06.20)
Niestety w tamtych czasach ludzie byli życzliwości, a kościół nie był taki nachalny i zachlanny. Miejsce kościoła jest w kościele a nie instytucjach państwowych.Dlaczego niewierzący mają finansować ta organizacje
Ewa65 (2019.06.20)
@Ewa65 - miejsce kosciola jest na miejscu, mylisz pojecia, i nie mow mu gdzie jego miejsce bo ty chyba swoje pomylilas es
(2019.06.20)
widać miłość KK
tom234 (2019.06.20)
Co ty możesz wiedzieć o sumieniu religijny fanatyku jedynie słusznej władzy
Henry65 (2019.06.21)
Powrót do komentarzy