A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jan k 128 - w takim razie wszystko jest sztuczne nieprawdziwe, ty tez jests podróba samego siebie bo powtarzasz cos w kolko co juz dawno zostalo wymyslone
Z mojej kasy, a tobie nic do niej
@b0ss - tylko że ta kasę masz z zasiłku dla bezrobotnych i 500plus
Niestety w tamtych czasach ludzie byli życzliwości, a kościół nie był taki nachalny i zachlanny. Miejsce kościoła jest w kościele a nie instytucjach państwowych.Dlaczego niewierzący mają finansować ta organizacje
Posłuchajmy twoich bajek
Z twojej kasy) ile dajesz na tą organizacje? Tak tak to członkowie tej organizacji powinni ją utrzymywać a nie państwo daje kościołowi.Za co?
Czyli co twierdzisz że tylko katolicy mają rozum bo wierzą w Boga a co którzy na e wierzą to nie mają rozumu .Ciekawe rozumowanie. Jednak Iran.
Doic to panstwo ciebie doi. W kosciele na ..tace.. dajesz albo nie. Nie ma przymusu. Pewnie nie zauważyleś. No ale jak mogles zauwazyć skoro ciebie tam nie było od 9tego roku życia. Prawda?
Wasza wiara wasza sprawa tylko po co z tą swoją wiarą wchodzicie w przestrzeń ludzie którzy albo nie wierzą albo wierzą w co innego Zresztą to nie Polska wiara .ona została przywieziona w 966 r.. Tak interesy Po co swoje krzyże wieszacie tam gdzie są osoby niewierzący lub osoby innych wyznań. Tacy prawi .Myślałby kto.
Państwo zwróciło majątki kościelne, finansuje biznesy "ojca" Rydzyka z mojej kasy.