UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wasza wiara wasza sprawa tylko po co z tą swoją wiarą wchodzicie w przestrzeń ludzie którzy albo nie wierzą albo wierzą w co innego Zresztą to nie Polska wiara .ona została przywieziona w 966 r.. Tak interesy Po co swoje krzyże wieszacie tam gdzie są osoby niewierzący lub osoby innych wyznań. Tacy prawi .Myślałby kto.
Budda