Wybrany wątek opinii

Z mojej kasy, a tobie nic do niej
b0ss (2019.06.20)
@b0ss - tylko że ta kasę masz z zasiłku dla bezrobotnych i 500plus
(2019.06.20)
Doic to panstwo ciebie doi. W kosciele na ..tace.. dajesz albo nie. Nie ma przymusu. Pewnie nie zauważyleś. No ale jak mogles zauwazyć skoro ciebie tam nie było od 9tego roku życia. Prawda?
(2019.06.20)
Powrót do komentarzy