A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety, nie mogłam przyjść ze względu na upał.
Następny obrońca kopokonstytucji......Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidź precz.......
Myślałem że to ppppppeeeetru he he
Na meczu kick-boxingu ludzie w ringu kopią się po twarzach nogami. Jedni widzowie uważają, że to jest największy przykład brutalności i chamstwa. Drudzy uważają, że jest to szermierka na pięści. Tak się czyta powyższe wypowiedzi.
Jestem ciekawa, ile osób wypowiadających się na forum było na spotkaniu? Ja byłam i nie "warszawka" mi imponuje, tylko człowiek kompetentny i zrównoważony, który mówi z sensem, bez typowej dla polityków "mowy-trawy" i propagandy.
znowu lewactwo pluje jadem nienawisci do polaków? jest na to przyzwolenie? kiedy polacy sie zbiora i przegonia wrogow z polski?
@Kat_Na_Idiotów - A czytałeś cały tekst czy tylko początek? Bo jakbyś przeczytał cały to może byś miał odpowiedź na swoje pytanie.
A co szanowny pan prawnik ma do powiedzenia w sprawie ustawy 447/JUST i roszczeń żydów do mienia bezspadkowego?
Tu już nie chodzi o elity intelektualne, ale zwykłych zjadaczy 500+, co to z lenistwa i braku rozeznania gotują nam psi los. .. .
matczak od mataczenia