43
13.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niestety, nie mogłam przyjść ze względu na upał.
(2019.06.13)

info

1  
  0
Następny obrońca kopokonstytucji......Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidź precz.......
(2019.06.13)

info

5  
  3
Myślałem że to ppppppeeeetru he he
(2019.06.13)

info

2  
  2
Na meczu kick-boxingu ludzie w ringu kopią się po twarzach nogami. Jedni widzowie uważają, że to jest największy przykład brutalności i chamstwa. Drudzy uważają, że jest to szermierka na pięści. Tak się czyta powyższe wypowiedzi.
(2019.06.13)

info

1  
  0
Jestem ciekawa, ile osób wypowiadających się na forum było na spotkaniu? Ja byłam i nie "warszawka" mi imponuje, tylko człowiek kompetentny i zrównoważony, który mówi z sensem, bez typowej dla polityków "mowy-trawy" i propagandy.
(2019.06.13)

info

4  
  7
znowu lewactwo pluje jadem nienawisci do polaków? jest na to przyzwolenie? kiedy polacy sie zbiora i przegonia wrogow z polski?
opus (2019.06.13)

info

4  
  3
@Kat_Na_Idiotów - A czytałeś cały tekst czy tylko początek? Bo jakbyś przeczytał cały to może byś miał odpowiedź na swoje pytanie.
Ailatan (2019.06.13)
A co szanowny pan prawnik ma do powiedzenia w sprawie ustawy 447/JUST i roszczeń żydów do mienia bezspadkowego?
(2019.06.13)

info

3  
  1
Tu już nie chodzi o elity intelektualne, ale zwykłych zjadaczy 500+, co to z lenistwa i braku rozeznania gotują nam psi los. .. .
bezpodpisu (2019.06.13)

info

2  
  2
matczak od mataczenia
(2019.06.13)

info

2  
  2