UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem ciekawa, ile osób wypowiadających się na forum było na spotkaniu? Ja byłam i nie "warszawka" mi imponuje, tylko człowiek kompetentny i zrównoważony, który mówi z sensem, bez typowej dla polityków "mowy-trawy" i propagandy.