UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem ciekawa, ile osób wypowiadających się na forum było na spotkaniu? Ja byłam i nie "warszawka" mi imponuje, tylko człowiek kompetentny i zrównoważony, który mówi z sensem, bez typowej dla polityków "mowy-trawy" i propagandy.


Anuluj